Toaletní souprava ve stylu art deco
sklo čiré, broušené žlábky, černá lazura malovaná platinou, obsahuje: dóza s víkem, flakon s kovovu montáží a flakon se zátkou, rafinérie Karel Palda, Nový Bor, 30. léta 20. století, výšky 8, 11, 13 cm, nepatrně poškozené hrany (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |